دریافت رژیم آنلاین تخصصی

رژیم آنلاین دکتر توت

با رژیم آنلاین حرفه ای پیشنهاد شده توسط دانشمندان علم تغذیه و پشتیبانی دکتر توت،
شما هم می توانید به وزن دلخواهتان برسید و عضو باشگاه قهرمانان دکتر توت شوید.

ما این اطمینان را به شما همراهان گرامی می دهیم که رژیم آنلاین دکتر توت:

  • به‌صورت کاملاً تخصصی و مطابق با شرایط خاص شما و میل شخصی‌تان باشد
  • در طول دورۀ رژیم با پشتیبانی24 ساعته همراه باشد
  • همراه با برنامه های تمرینی و ورززشی خاص شما باشد (در صورت لزوم)
  • همراه با آموزش های خاص دکتر توت باشد

مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دکتر توت؟

آنچه دکتر توت برای شما انجام می دهد
ویژه عزیزانی که دچار اضافه وزن و چاقی هستند و نیاز به کاهش وزن دارند. چاقی به عنوان مادر بیماری شناخته می شود و با ابتلا به بسیاری از بیماری ها نظیر پر فشاري خون، دیابت، کبد چرب، التهاب مفاصل، سکته های قلبی و مغزی، انواع سرطان ها و بیماری های قلبی-عروقی در ارتباط است. از طرفی علاوه بر سلامتی، داشتن اندامي زيبا و متناسب آرزوي هر فردي است. با كنترل وزن بدن و پيروي از يك برنامه غذايي درست و مناسب به راحتي مي توان اندامي متناسب داشت و از بروز اضافه وزن و چاقي پيشگيري كرد. ما در این راه همیار و همراه شما خواهیم بود.
ویژه عزیزانی که دچار کمبود وزن هستند و می خواهند وزنشان را بالا ببرند. تجربه نشان داده است که افزایش وزن سخت تر از کاهش آن است، این را افراد لاغر به خوبی تجربه کرده اند. در افزایش وزن، هدف افزایش چربی بدن و در نهایت چاقی به ویژه چاقی شکمی نیست. بهترین افزایش وزن آن است که میزان عضلات شما افزایش یابد و به تناسب اندام تان کمک کند. برای رسیدن به این هدف باید رژیم غذایی مناسب همراه با ورزش و تمرینات بدنی باشد.
این رژیم غذایی ویژه ویژه کودکان و نوجوان تنظیم خواهد شد. در این دوران که فرآیندهای حیاتی رشد جسمی و ذهنی اتفاق می افتد، تأمین نیاز های تغذیه ای به میزان کافی و به موقع امری ضروری و اجتناب ناپذیری است. به طوری که اگر در این امر کوتاهی شود در آینده شاهد بروز عوارض و عواقب بدی خواهیم بود که به هیچ وجه قابل جبران و ترمیم نیست. بنابراین نیاز ها هست والدین به تغذیه در این دوران توجه بیشتری نمایند.
یژه افرادی که ورزش حرفه ای یا نیمه حرفه انجام می دهند فعالیت بدني و ورزش یک عامل كلیدي براي تناسب اندام و حفظ وزن در محدوده طبیعي است. اما نیاز های غذایی ورزشکاران کاملاً با افراد غیر ورزشکار متفاوت است، و رژیم غذایی این افراد براساس رشته ورزشی، میزان، نوع و شدت تمرینات تنظیم می گردد. تغذیه می‌تواند پیشرفت و موفقیت یک ورزشکار را بهبود بخشد و یا تمام تلاش و تمرینات او را بی‌ثمر کند؛ ازاین‌رو تأکید بر انتخاب‌های غذایی صحیح، رژیم غذایی مناسب و مصرف مکمل‌های ورزشی سالم نقش مهمی در موفقیت یک ورزشکار ایفا می کند.
ویژه کسانی مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت، کبدچرب، پرفشاری خون، قلبی-عروقی، کلیوی و غیره هستند. اهیمت تغذیه سالم به عنوان یکی از ارکان اصلی و ضروری در درمان بیماریهای مزمن همیشه مورد توجه و تأکید پزشکان و متخصصان علوم پزشکی بوده است. در اینجا سعی داریم رژیم غذایی سالم و متناسب با بیماری، دارو های تجویز شده و نیازهای غذایی تان را به شما ارائه دهیم تا روند درمان و کنترل بیماری به بهترین شکل ممکن انجام شود.
این رژیم غذایی ویژه مادران باردار و شیرده تنظیم خواهد شد. توجه به تغذیه سالم در مادران در دوران قبل از بارداری، حین و پس از آن امری حیاتی و ضروری است. در دروان بارداری علاوه بر تأمین مواد مغذی برای مادر نیاز هست که نیاز های غذایی جنین در حال رشد تأمین گردد تا وزن¬گیری مناسبی داشته و مراحل رشد داخل رحمی را به خوبی طی کند. با توجه به وزن مادر ( لاغر، طبیعی یا چاق) در ابتدای بارداری و یا قبل از آن میزان افزایش وزن توصیه شده متفاوت است. بطوری که زنان لاغر نیاز به افزایش وزن بیشتر و زنان چاق نیاز به افزایش وزن کمتر دارند.

چرا رژیم آنلاین دکتر توت؟

حتماً در طول زندگی تان قصد کارهای مهمی را کرده اید، که یکی از این تصمیم ها رسیدن به تناسب اندام بوده است؛ شما تنها نیستید!
در دنیا در همین لحظه هزاران نفر چنین تصمیمی گرفتند و پس از چند ساعت بدون آنکه حرکتی کرده باشند قصدشان را از یاد می برند! اما همین الآن یک تکنیک را که برحسب تجربۀ تیم دکتر توت در کل زندگی تان می توانید به کار گیرید را به شما می گوییم: تکنیک «دکمۀ اقدام»

پس همین حالا تصمیم بگیرید، دکمۀ اقدامتان را بفشارید و تا 5 ثانیۀ آینده یک اقدام فیزیکی انجام دهید، بله! 5،4،3،2،1 همین حالا ورزش کنید و... اگر تا اینجا آمده اید و نتیجۀ فشردن دکمۀ اقدامتان، انتخاب رژیم های دکتر توت بوده ادامۀ راه ما در کنارتان هستیم.

ما در «دکتر توت»، طرح پشتیبانی 24 ساعته داریم، که با استفاده از ابزارهای ارتباطی نوین همچون شبکه های اجتماعی، وضعیت اجرایی برنامۀ رژیمی را پیگیری و کنترل می کنیم.

به شما آموزش می دهیم و شما را کپسول انگیزه می کنیم که قلۀ تناسب اندام را هوشمندانه فتح کنید و به رژیم آنلاین دریافتی تان پایبند باشید و مطمئن باشید تا پایان دوره رژیم، از پشتیبانی و همراهی تیم «دکتر توت» به عنوان متخصصان تغذیه بهره مند خواهید شد .

تفاوت رژیم آنلاین غیر حضوری، با رژیم حضوری؟

در یک روز زیبا مصصم هستید رژیم بگیرید پس لباس می پوشید سوار بر تاکسی یا ماشین شخصی تان به مطب دکتر تغذیه می روید و برنامۀ رژیم غذایی متناسب خودتان را می گیرید و به خانه بر می گردید و این شما و اجرای برنامه ای که برای هرکسی سخت است! در حالت ایده آل شما هر هفته به مطلب مراجعه می کنید تا شرایط بدنی شما و میزان پایبندی شما به رژیم بررسی شده و مجدداً انگیزه پیدا کنید.
آیا با این همه هزینه و فرصت از دست رفته، هنوز به این راه معتقدید؟؟
اما در سیستم رژیم آنلاین غیرحضوری شما هر لحظه می توانید با تیم دکتر توت به عنوان متخصصان و کارشناسان تغذیۀ خود در ارتباط باشید.
هر روز با انگیزه شوید و این مسیر را با آرامش و بدون دغدغه و سوال، تا رسیدن به وزن و شرایط دلخواهتان طی کنید.

ما در «دکتر توت» فقط برنامه رژیمی نمی دهیم! بلکه در روش «دکتر توت»، شیوۀ طرز فکرتان در مورد میل کردن غذا، پرهیز کردن و رژیم گرفتن را به صورت کلی تغییر خواهیم داد، به شکلی که در یک دورۀ کوتاه مهارت های لازم برای ایجاد تغییرات بلندمدت در سبک زندگی (Lifestyle) را بیاموزید. ما راهکارهایی ذهنی-تجربی برای شما داریم تا قادر باشید برنامۀ رژیمی که مطابق با سلیقۀ شماست را دنبال کنید و به وزن مطلوب و پایدار نایل آیید. بنابراین در رژیم آنلاین شما قرار نیست یک برنامه بگیرید و به حال خود رها شوید، دکتر توت، همیار تغذیه و تندرستی شماست.

لذت تناسب اندام هوشمندانه را هر چه زودتر بچشید و امیال، ذهن، سبک زندگی و نحوۀ رفتار غذایی تان را متحول کنید

روش های پرخطر، کوتاه مدت و سریع مثل رژیم های سخت، مصرف دمنوش، خوردن دارو و... هوشمندانه نیست! ما در این راه همیار شماییم.

معرفی طرح های رژیمی «دکتر توت»

 

طرح توت سفید

یک ماه120هزارتومان

15 هزار تومان تخفیف !

  • یک دوره رژیم یک ماهه
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • ارائه مطالب آموزشی

طرح توت قرمز

دو ماه220هزارتومان

50 هزار تومان تخفیف !

  • دو دوره رژیم یک ماهه
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • ارائه مطالب آموزشی
 

سوالات متداول برای دریافت رژیم آنلاین

چه طور می توانم از «دکتر توت» رژیم آنلاین بگیرم؟
شما به ۲ روش می توانید برای دریافت رژیم خود اقدام کنید:
۱- از طریق سایت
۲-مستقیماً از طریق تلگرام @drtoot_admin
چه طور از طریق سایت درخواست رژیم آنلاین «دکتر توت» را بدهم؟
شما ابتدا فرم ویزیت را در سایت تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم، شما به درگاه پرداخت سایت (زرین پال) متصل می شوید و بعد از پرداخت هزینه رژیم، برنامه غذایی مخصوص شما حداکثر تا 48 ساعت بعد به صفحه شخصی شما در تلگرام یا واتس اپ ارسال می شود.
چه طور از طریق تلگرام درخواست رژیم آنلاین «دکتر توت» را بدهم؟
شما ابتدا قد، وزن، سن و جنسیت خود را به شماره ما 09032594559 در تلگرام ارسال می کنید، بعد از این مرحله فرم ویزیت از طریق تلگرام برای شما ارسال می شود که شما می بایست جواب سوالات فرم را برای دکتر توت بفرستید و هزینه رژیم را متناسب با طرحی که انتخاب کرده اید از طریق کارت به کارت واریز نمایید؛
پس از واریز وجه، عکس فیش واریز خود را در تلگرام ارسال می کنید و رژیم شما حداکثر تا 48 ساعت بعد به صفحه شخصی شما در تلگرام یا واتس اپ ارسال خواهد شد.
بعد از فیلتر تلگرام من به تلگرام دسترسی ندارم، چه طور می توانم از «دکتر توت»، رژیم آنلاین بگیرم؟
مشکلی نیست شما می توانید از طریق واتساپ با شماره 09032594559 و یا ایمیل با ما در ارتباط باشید و رژیم خود را دریافت کنید.
ایمیل:
drtoot.ir@gmail.com
rejim@drtoot.ir
اگر در طول دوره رژیم سوال یا مشکلی داشتم چه طور از «دکتر توت» بپرسم؟
یکی از مزیت های دوره های رژیمی این سایت نسبت به سایت های مشابه در نحوه پشتیبانی کامل آن می باشد. شما در طول دوره ای که با من رژیم دارید از پشتیبانی کامل بهره مند خواهید شد و می توانید سوالات خود را در هر ساعتی از شبانه روز از طریق تلگرام، واتساپ و یا ایمیل مطرح بفرمایید و در اسرع وقت پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.
در صورت نیاز ما از طریق مشاوره تلفنی، با شما تماس می گیریم و به سؤالات شما پاسخ می دهیم.
با رژیم لاغری آنلاین «دکتر توت»، هر ماه چقدر وزن کم می کنم؟
اگر قول بدهید که رژیم تان را دقیق رعایت کنید و به توصیه هایی که خدمتتان ارائه می شود عمل کنید و دارو و مکملی که برایتان تجویز شده را صحیح استفاده کنید، در هر دوره یک ماهه به صورت استاندارد بین ۲ تا ۴ کیلو وزن کاهش وزن خواهید داشت. البته بسته به شرایط فیزیولوژیکی و متابولیسم شما این میزان می تواند بیشتر هم باشد.
با رژیم چاقی آنلاین «دکتر توت»، هر ماه چقدر می توانم وزن اضافه کنم؟
اگر شما رژیم تان را دقیق رعایت کنید و به توصیه هایی که به شما می شود عمل کنید و مکمل هایی که برایتان تجویز می شود را مصرف کنید، حداقل در هر دوره یک ماهه ۲ کیلو وزنتان بیشتر می شود .
بعد از اینکه به وزن ایده آلم رسیدم چه طور وزنم را حفظ کنم؟
بعد از اینکه به وزن ایده آل خود رسیدید به شما رژیم تثبیت می دهیم و شما یاد خواهید گرفت که چگونه وزن خود را ثابت نگه دارید و بعد از این مرحله شما می بایست هر ۳ ماه یکبار با «دکتر توت» در ارتباط باشید تا روند کنترل وزنتان پیگیری شود .
طرح های رژیم آنلاین«دکتر توت»، چه تفاوتی با هم دارند؟
از نظر نوع رژیم هیچ تفاوتی با هم ندارند و در هر ۳ نوع پکیج شما هر ماه یک رژیم جدید دریافت خواهید کرد. تنها تفاوت پکیج های رژیمی با هم در میزان تخفیف آن هاست!
در «طرح توت سفید» شما یک رژیم را برای مدت یک ماه دریافت می کنید و مبلغ آن 35 هزار تومان است.
در «طرح توت قرمز» شما هزینه رژیم دو ماه را یکجا پرداخت می کنید و هر ماه یک رژیم جدید دریافت خواهید کرد. مبلغ این طرح، 60 هزار تومان است؛ یعنی شما به جای اینکه برای دو ماه مبلغ 70 هزار تومان پرداخت کنید با تخفیف ۱۰ هزار تومانی تنها 60 هزار تومان پرداخت می کنید!
در «طرح شاه توت» شما هزینه رژیم سه ماه را یکجا پرداخت می کنید و هر ماه یک رژیم جدید دریافت خواهید کرد . مبلغ این پکیج 80 هزار تومان است؛ یعنی شما به جای اینکه برای سه ماه مبلغ 105 هزار تومان پرداخت کنید با تخفیف 25 هزار تومانی، تنها 80 هزار تومان پرداخت می کنید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *