«ما»، همچون قطعات پازل، به دست روزگار، کنار هم قرار گرفتیم و تیمی متعهد را طی 5 سال، تشکیل دادیم.
قطعاتی که هریک، روزهایی را برای ارتقاء سطح سلامت مردم عزیز ایران زمین، در کلینیک ها، درمانگاه ها، مطب ها، طرح های عام المنفعه و... به فعالیت می پرداختیم و همین نقطه مشترک بین ما موجب شد تا کنار هم جمع و به حول و قوه الهی بتوانیم به رسالت همیشگی خود در حوزۀ سلامت عمل کنیم و یک طرح کلی را شکل دهیم.
آنجا که دیدیم نقطه اثر ما باید وسعت بیشتری را دربر گیرد، این طرح کلی را در روزهای آغازین پاییز 96، با عنوان «دکتر توت، دکتر تغذیه و تندرستی» راه اندازی کردیم.
«دکتر توت»، تیمی از متخصصان تغذیه، تناسب اندام، تربیت بدنی و تجارت الکترونیک است، که در خدمت شما هم میهنان گرانقدر هستیم. «دکتر توت» شاید استارت آپ باشد، اما هرچه که هست، امیدواریم برای شما گرامیان مؤثر و کارا باشد.
«دکتر توت»، یک سرویس آنلاین است که به شما ایرانیان، کمک می‌کند بدون صرف هزینه‌های گزاف، سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید و مطابق نظر متخصصان، برنامۀ غذایی مخصوص به خود را دریافت کنید تا به تندرستی برسید.
دکتر توت، از سرواژه های «تغذیه و تندرستی» تشکیل شده است، میوۀ توت برای سلامتی بسیار مفید است و خواص زیادی دارد که میتوانید در اینجا (+لطفاً کلیک کنید) مطالعه کنید.

ویژگی های اصلی دکتر توت

2 ویژگی اصلی «دکتر توت» که براساس تجارب چندساله تیم «دکتر توت» و نمونه های مطالعاتی معتبر مراکز علمی دنیا می باشد و ما را از سایرین متمایز می سازد، عبارت است از:
  • 1طرح پشتیبانی 24 ساعته

    ما در «دکتر توت»، طرح پشتیبانی 24 ساعته داریم، که با استفاده از ابزارهای ارتباطی نوین همچون شبکه های اجتماعی، وضعیت اجرایی برنامۀ رژیمی را پیگیری و کنترل می کنیم.
  • 2تغییر طرز فکر

    ما در «دکتر توت» فقط برنامه رژیمی نمی دهیم! بلکه در روش «دکتر توت»، شیوۀ طرز فکرتان در مورد، میل کردن غذا، پرهیز کردن و رژیم گرفتن را به صورت کلی تغییر خواهیم داد، به شکلی که در یک دورۀ کوتاه مهارت های لازم برای ایجاد تغییرات بلندمدت در سبک زندگی (Lifestyle) را بیاموزید. ما راهکارهایی ذهنی-تجربی برای شما داریم تا قادر باشید برنامۀ رژیمی که مطابق با سلیقۀ شماست را دنبال کنید و به وزن مطلوب و پایدار نایل آیید.


خدمت گیرندگان از دکتر توت

افرادی که از خدمات تیم ما، تا به حال خدمات دریافت نموده و راضی بوده اند.
392نفر

رژیم لاغری و چاقی


203نفر

رژیم بیماران مزمن


91نفر

رژیم کودکان و سالمندان


97نفر

سایر رژیم ها


تیم دکتر توت

این ما، همه دکتر توتی ها